• Vianočná akadémia

• Vianoce sú tou časťou roka, kedy sa vôkol nás všetkých šíri tá krásna, radostná a euforická atmosféra. Čas, keď sa ľudia k sebe snažia nájsť tú lepšiu cestičku. Je dobrou tradíciou na našej škole privítať tento predvianočný čas Vianočnou akadémiou. Prajeme Vám všetkým požehnané a láskyplné sviatky. Stretneme sa v Novom roku 2 024.

• Zimné radovánky

• Hurá nasnežilo. Týmto pokrikom sme sa aj my vybrali na úžasnú sánkovačku. Úsmevy hovoria za všetko. Užili sme si prvý snežik.

• MIKULÁŠ

• Sviatok sv. Mikuláša je obľúbený najmä deťmi, ktoré sa v tento deň tešia na obdarovanie sladkosťami a rôznymi drobnosťami. Zvykom je očistiť si topánky, dať ich večer do obloka a ráno si v nich nájsť milé prekvapenie. Aj naše deti boli tento rok obdarovaní Mikulášom a pochvalu dostali  od anjelika.

• Imatrikulácia prvákov

• Naši prváci zložili slávnostný sľub, po ktorom pani vychovávateľka každého prváčika slávnostne pasovala za žiaka našej školy. Keďže deti všetky úlohy splnili boli odmenené milým darčekom, ktorý im odovzdala pani riaditeľka. Všetkým prvákom želáme veľa zdravia, úsmevov a úspechov v škole!

• Vianočná pošta

• Už sme stihli napísať Ježiškovi.  Aj tento rok sme Ježiškovi poslali pohľadnicu s  tajnými želaniami, pozdravmi či príbehmi. Netrpezlivo budeme čakať odpoveď.

• Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok

• Samota, odlúčenie od rodín či stereotypné dni sú každodennou realitou seniorov v domovoch dôchodcov. Nie každý z nich má možnosť tráviť vianočné sviatky v kruhu tých najbližších. A práve „krabica od topánok“ naplnená maličkosťami im môže vyčariť úsmev na tvári a priniesť radosť do osamelých dní. Projekt Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok? chce vniesť pocit tepla domova aj do domovov sociálnych služieb.