• V piatok 21.04.2023 naša škola oslávila Deň Zeme viacerými aktivitami. Niekedy je náročné uvedomiť si skutočnosť, že my všetci sme súčasťou prírody a niekedy bezhlavo nakupujeme a produkujeme odpad. Naši žiaci sa tešili, že tento projektový deň bol iný ako tie bežné a zároveň sa veľa naučili. Žiaci  sa venovali tematike ochrany životného prostredia v rámci celeho dňa. Absolvovali vychádzku, zbierali prírodný materiál a vyrábali obrázky. Bol to vydarený a poučný deň pre všetkých.

• Zápis do 1. ročníka

• Milí rodičia, opäť je tu obdobie, kedy váš predškolák prišiel spolu s vami prvý krát do Základnej školy. Sme škola ktorá mu vytvorí príjemnú atmosféru, ktorá ponúkne dobré priestorové vybavenie, moderné pomôcky, výborných učiteľov, zaujímavé mimoškolské aktivity, možnosť pracovať s počítačmi, učiť sa cudzie jazyky a pod.

• Jarné dekorácie

• Naši žiaci tvorili spolu s rodičmi takéto krásne dekorácie. Strávený čas s rodičmi pri práci a tvorení je nenahraditeľnou súčasťou výchovy.

• Čítanie rozprávok pre deti v MŠ

• Máme tu marec  mesiac knihy. Pri tejto príležitosti žiaci 4. ročníka chodili pred spaním deťom v MŠ čítať rozprávky. Ich cieľom je vzbudiť u nich záujem o detskú literatúru a motivovať ich k čítaniu. Ideálne je, keď deti vnímajú knihy ako svojich priateľov.

• Rozprávkový deň

• Naši žiaci zažili nádherný deň rozprávok, aktivít, hier počas projektového dňa. Preniesli sme sa do krajiny zázrakov a počas dňa sme boli postavičkami z rozprávok. Žiaci si užívali, hrali sa a popritom učili.